• Kloubní přípravky Barny's

Vhodnost produktů Barny's na klouby podle věkových skupin

oblasti kloubních přípravků máme dlouholeté zkušenosti.

V této oblasti jsme vyvinuli mnoho produktů. které získaly prestiž jak v České republice, tak po celém světě.

Spolu s naši sesterskou společností Alavis jsme také vyvinuli celou řadu specializovaných veterinárních přípravků pro pohybový aparát.

Klouby – pohybový aparát

celadrin-extra-silny-60-kapsli.jpg Celadrin Extra Silný Celadrin® je látka která funguje na jiném principu a je násobně rychlejší než produkty s obsahem glukosaminsulfátu a chondroitinsulfátu. 
Celadrin® byl detailně prostudován a jako u jediného doplňku stravy prodávaného v ČR byly takové studie publikovány v nejprestižnější mezinárodní odborné publikaci The Journal of Rheumatology.
Pro všechny věkové skupiny

Celadrin mast Forte Pro pokožku v oblasti páteře a kloubů. Při klinické studii 100 % osob zaznamenalo pozitivní výsledek.
Pro všechny věkové skupiny
Inovo 5 Nejlépe hodnocený v nezávislém testu kloubní výživy dTest 5/2016Barny´s Inovo 5 pro klouby představuje komplexní mix 5+1 výživových látek stanovené předními kanadskými specialisty. 
Pro všechny věkové skupiny
Sioux MSM Tradiční severoamerická receptura pro klouby a vitamín C pro celý pohybový aparát. Výhodami produktu jsou vysoká a okamžitá účinnost, komfort užívání (ve vodě zcela rozpustný bílý bioaktivní prášek) a nízké náklady.
Pro všechny věkové skupinyCeladrin locomotive Obsah, který kloubům nemůže nabídnout nikdo jiný! Unikátní dvouměsíční kúra. Kombinace Celadrinu a chondroprotektivních látek.
Pro věk 50+ a seniory
Triple Blend Extra Silný Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby všech dob. Každá šarže tohoto doplňku stravy je testovaná na obsah účinné látky v souladu s EU Pharmacopoeia.
15-60 let
Kloubní Supermix

Kombinace glukosaminsulfátu, MSM a extraktu z rostlin hojně používaných v tradiční čínské medicíně.
Pro všechny věkové skupiny

Klokan™

Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom produktu: tři kolageny, vitamin C, glukosamin, chondroitin a kyselina hyaluronová z bezpečného přírodního zdroje.
Pro věk 45+

Klokan™ krém Blahodárně chladivě-hřejivý účinek mentolu je posílen o kafr, který prokrvuje a o konopný olej pro ještě lepší účinek na pohybový aparát.
Pro všechny věkové skupiny

Záda a krční páteř

Roboflex Při bolesti zad a krční páteře. Ani dlouhodobé užívání nemá vedlejší nežádoucí účinek na organismus. 
Pro všechny věkové skupiny

Kosti a klouby

OSTEOeffect™ Efektivní pro mineralizaci kostí (při řídnutí kostí) a pro klouby.
Pro všechny věkové skupiny