LÉKÁRENSKÁ aloe™

Doplněk stravy

ACTIValoe® FORTE Lékárenská aloe 2x500 ml

ACTIValoe® FORTE Lékárenská aloe 2x500 ml

Zažívání, detoxikace, imunita. Minimálně 3x silnější než běžně prodávaná Aloe vera

Vhodné pro celiaky – bez lepku

Balení: 2x 500 ml

Cena za denní doporučenou dávku: 6,68 Kč

445 Kč s DPH

Cena KLUB: 378 Kč ?

- +

Minimálně 3x silnější, než běžně prodávaná Aloe veraPatentovaná technologie zpracování „Aloecorp MAP process“ (původní nabyvatel patentu Unigen Pharmaceuticals, Inc) zajišťuje 3x vyšší nárůst obsahu polysacharidů o molekulární hmotnosti 50-200 kDa. Tímto procesem zpracování je tak docíleno 3x vyššího obsahu polysacharidů o specifické molekulární hmotnosti, než je tomu u surového aloe gelu před zpracováním touto metodou. 

Surovina ACTIValoe® je nejvíce klinicky studovaná Aloe vera na světě. Tuto kvalitní ACTIValoe® doporučujeme:

 • pro fyzickou pohodu;
 • k pročištění organismu;
 • pro fungující imunitní systém;
 • pro správnou funkci střevního traktu;
 • pro normální stav pokožky;

 Nenechte se oklamat – standardy, které by měl zákazník požadovat u Aloe vera

ACTIValoe® obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek, mezi které patří:

 • nejdůležitější složka - polysacharidy 
 • enzymy (oxydáza, kataláza, amyláza, bradikináza, celuláza, lipáza, allináza, alkalická fosfatáza, kreatin-fosfokináza, superoxid dismutáza a další)
 • vitaminy (vitamín C, E, A, vitaminy skupiny B - B1, B2, B6 a cholin, dále provitamin A neboli beta karoten)
 • minerály a stopové prvky (vápník, draslík, hořčík, železo, zinek, mangan a další)
 • mono a polysacharidy (glukóza, manóza, galaktóza, xylóza, arabinóza, aldopeptóza, polysacharid acemannan a další)
 • esenciální a neesenciální aminokyseliny
 • lignin
 • beta-sitosterol
 • kyseliny (kyselina jantarová a salicylová)

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Věra K. | 2018-03-26 14:27:59

Hezký den, mohla bych poprosit o informaci z jakého druhu aloe je Lékárenská Aloe 2X500ml?

Barny's

Dobrý den,

Aloe vera je obecný název pro konkrétní druh z rodu aloe. Je jedním z 400 a více druhů aloe používaných v produktech. Správný název je Aloe vera (L.) Burm. f. Synonynum je Aloe barbadensis nebo Aloe barbadensis (Mill.) nebo (Miller), ale správnější název je Aloe vera poprvé popsaný přírodovědcem Carl von Linné.
Maximální denní dávka 50 ml Lékárenské aloe™ obsahuje 250 mg Qmatrix ActivAloe (extrakt z Aloe vera 200:1). Extrakt má certifikáty IASC, USDA organic, GRAS apod., je standardizován na minimálně 10 % polysacharidů, což je cca 2-3 x vice, než je obvyklé.

od Petra D. | 2018-03-20 12:05:03

Lékárenská Aloe mi připadá bez chuti a konzistencí jako voda, čím to je?

Barny's

K výrobě Barny’s Lékárenské Aloe se používá nejkvalitnější surovina extrakt aloe Qmatrix® ACTIValoe® 200:1.V Barny‘s jsme převzali schválený výrobní postup, který je aplikován pro výrobu každé jednotlivé šarže Lékárenské Aloe (Activ Aloe). Výsledkem je šťáva, kde garantujeme jako jediní obsah všech přibližně 200 látek, které jsou obsaženy v čerstvé rostlině Aloe vera. Zejména však min. 10 % polysacharidů, tedy látek, které patří v rostlině k těm nejdůležitějším. Bez obsahu polysacharidů by byla šťáva z Aloe vera neúčinnou substancí. Z tohoto důvodu, aby zákazník byl informován o kvalitě, přidáváme do každého balení analytický certifikát, který informuje o množství polysacharidů v každé jednotlivé šarži. Polysacharidy jsou nejdůležitější, ale zároveň nejzranitelnější látky, které při méně šetrném zpracování se z finální suroviny ztrácí. Tajemství šetrného zpracování Activ Aloe je patentovaná technologie Qmatrix®.

Co se týká chuti a vodní konzistence Lékárenské Aloe je nutné dodat, že Aloe vera gel je vlastně vodní zásoba v masitých listech kaktusu Aloe vera. Je nám však známo, že řada výrobků z Aloe vera se chemicky zahušťuje a dochucuje. Proto, aby zákazník získal dojem kvalitnějšího, hustšího a lépe chutnajícího produktu.

od Ivona | 2018-03-19 12:06:41

K čemu je vhodná a lze jí užívat dlouhodobě?

Barny's

Lékárenská Aloe je vynikajícím doplňkem stravy vhodným k detoxikaci organizmu. Velmi oblíbenou oblastí použití je zaměření na trávicí trakt, kde pomáhá při problémech se zažíváním. Z dalších vlastností aloe je také významná podpora normálních imunitních funkcí organizmu.

stránka: 1

Videa a prezentace

12 dalších produktů ve stejné kategorii: