Koenzym Q10 dual

Doplněk stravy

Koenzym Q10 dual 30 kapslí

Koenzym Q10 dual 30 kapslí

Obsahuje vysoce kvalitní japonský koenzym KanekaQ10™ v kombinaci s mikročásticemi koenzymu Q10 - duální efekt pro vyšší vstřebatelnost.

Výhodná nabídka: 3 x Koenzym Q10 dual za 690 Kč

Balení: 30 kapslí

Cena za denní doporučenou dávku: 11,50 Kč

345 Kč s DPH

Cena KLUB: 293 Kč ?

- +

Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v organismu. S věkem však jeho produkce klesá a proto starší lidé trpí častěji pocity únavy. Koenzym Q10 je v těle spalován podobně jako dřevo v kamnech. Je jej zapotřebí pro každou tělesnou buňku, pro každý sval, zejména ten nejvíce namáhaný – srdce.

Doplňování koenzymu Q10 ze stravy i doplňků stravy naráží na jeho obtížnou vstřebatelnost. V Barny's tento problém řešíme nejvyšší kvalitou koenzymu Q10 od japonské značky Kaneka, který je strukturou velmi podobný lidskému koenzymu Q10. Pro ještě vyšší vstřebatelnost obsahuje i mikronizovanou formu koenzymu Q10.

Mnoho výrobců koenzymu Q10 získává tuto látku z bakterií tabákových derivátů. Firma Kaneka věří tomu, že koenzym Q10 musí být vyráběný z čistých naturálních ingrediencí, aby byl totožný s lidskou podobou koenzymu Q10.

Koenzym KanekaQ10™ je fermentován z přírodního droždí. Z tohoto důvodu je KanekaQ10™ nejčastěji zkoumanou látkou na světě a zároveň je držitelem zlatého standardu ve vědeckém výzkumu koenzymu Q10.

Výhody Koenzymu Q10 dual:

- duální forma japonského koenzymu Q10
- vysoká vstřebatelnost směsi
- koenzym KanekaQ10™ je vyrobený fermentací (podobný koenzymu Q10 produkovanému lidským organismem)
- ve formě měkkých želatinových kapslí s olejem pro vyšší účinnost.

Jedna kapsle obsahuje 60 mg vysoce kvalitního japonského koenzymu KanekaQ10™ s obsahem 1 % koenzymu ve formě mikročástic s vysokou vstřebatelností.


KanekaQ10 - japonský výrobce koenzymu Q10.

Duální forma koenzymu Q10 = 2 fáze účinku

Fáze 1 - rychlé vstřebávání koenzymu Q10 do buněk (koenzym Q10 ve formě mikročástic)

Fáze 2 - pozvolný, stabilní přísun koenzymu Q10 (klasická forma koenzymu Q10)

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Lenka Bubeniková | 2018-08-07 00:42:55

Dobrý den, je mi 57 jsem diabetička, mám vysoký cholesterol,neuropatii,vysokou kyselinu močovou a doporučili by jste mi tento lék? Manžel má vysoký tlak,cholesterol je mu 68 let může užívat také tento lék?
děkuji za odpověd.

Barny's

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Produkt Koenzym Q10 dual je doplňkem stravy spadajícím do potravin, je určen pro zdravé osoby, má maximální limitovanou hodnotou obsahu Q10 dle předpisů EU, která nesmí mít léčebné účinky. Není lékem, tudíž o jeho konzumaci je vhodné se poradit s Vaším lékařem.

Koenzym Q10 patří k základním nezbytným látkám nutným pro život člověka a fungování jeho organismu. Jak již název napovídá, obsahuje 2 varianty, duální formy, nejkvalitnějšího japonského koenzymu Q10 tj. kromě základního koenzymu Q10 (ubiquinon, ubidecarenon) též mikronizovaný Q10 s menšími částicemi, který zajišťuje mnohem větší vstřebatelnost. Vysokou vstřebatelnost směsi zvyšuje dále plnění do měkkých želatinových kapslí s olejem pro vyšší účinnost. Nejen díky obsahu mikronizované formy může být doporučená denní dávka nižší, než u ostatních běžně prodávaných koenzymů Q10.
Jeho užívání u zdravých osob nemá žádná omezení, zkušenosti zákazníků z praxe ukazují, že u některých osob po delším užívání došlo k významné podpoře zdraví a udržení zdravých hodnot obsahu živin v krvi včetně cholesterolu. V praxi může zpočátku dojít k podpoře vylučování cholesterolu do krve a teprve poté k vyloučení z těla ven, hodnoty cholesterolu v krvi mohou být tudíž přechodně zvýšené. Je vhodné v tuto dobu nepodstupovat odběry krve nebo toto vzít při hodnocení testů do úvahy.
Též může koenzym Q10 u některých osob přirozeným způsobem snižovat srážlivost krve stejně jako konzumace zeleniny, a proto je vhodné užívání doplňků stravy u nemocných vždy konzultovat s lékařem.

Pro informaci uvádíme další fakta k uvedenému doplňku stravy:
Koenzym Q10 je silná, v tucích rozpustná látka podobná vitaminům
- přirozeně se nachází v orgánech těla
- podílí se na mnoha tělesných funkcích
- s věkem a za určitých podmínek jeho produkce klesá a může se objevit nedostatek
Výhody koenzymu Kaneka a jeho mikronizované formy:
- jediný koenzym Q10 podložený publikovanými studiemi bezpečnosti na lidech
- fermentovaný (produkovaný) kvasinkami
- nejvyšší čistota (bez syntetických cis-izomerů)
- Košer a Vegetarian
- potvrzený certifikátem GRAS
- bio-identický s koenzymem Q10 vytvářeným přirozeně v těle
- je hlavní značkou koenzymu Q10 používaným v mnoha vědeckých studiích
S přáním hodně zdraví

od Hana | 2018-04-23 08:22:24

Je mi 35 let a cítím se často unavená . Dopručili byste mi proti únavě užívat Koenzym Q10 ?

Barny's

Vzhledem k Vašemu věku nikoli, protože zdroj únavy bude určitě jinde, než v nedostatku Koenzymu Q10. Naopak kvalitní Koenzym Q10 je vhodným doplňkem stravy např. pro kardiaky, pro osoby, které užívají léky na snížení cholesterolu a seniory, protože některé léky omezují vlastní produkci Koenzymu Q10 v organizmu a jeho produkce může být snížena v seniorském věku. Koenzym Q10 je v takových případech vhodné doplňovat, protože to je palivo (energie) pro každou buňku v organizmu. Barny´s Koenzym Q10 Dual obsahuje celosvětově nejkvalitnější koenzym KanekaQ10™ od japonské značky Kaneka. Koenzym KanekaQ10™ je obdobou lidské formy koenzymu Q10. Pro ještě vyšší biologickou dostupnost je navíc kombinovaný s mikronizovanou formou koenzymu Q10.

stránka: 1

11 dalších produktů ve stejné kategorii: