Barny's Effective - při výskytu vší, 60 ml

Dle našeho názoru jeden z nejvíce efektivních, nejvíce šetrných a nejekonomičtějších přípravků na trhu na dětské vši.  Barny´s  Effective to je efektivní, rychlá a šetrná pomoc, když dítě ze školy či z dětského tábora potřebuje obnovit vlasovou hygienu. Balení obsahuje i hřebínek všiváček a čepici.

60 ml

269 Kč s DPH

Cena KLUB: 229 Kč ?

- +

Efektivní péče o vlasy při výskytu vší. Effective je efektivní, šetrný, přírodní, nepoškozuje vlasy, má vysokou účinnost  a nízkou cenu. Součást balení je také speciální, profesionální hřebínek a ochranný čepec. 

Přípravek k péči o vlasy při výskytu vší

  • Usnadňuje vyčesávání vší a hnid.
  • Obsahuje olej z australské rostliny kajeputu střídavolistého (Tea Tree Oil), který se používá již celá desetiletí při výskytu vší. Přípravek Barny´s Effective pomáhá při uvolnění lepkavé vazby mezi hnidami a vlasy, a zvyšuje tak účinnost vyčesávání. K vyčesání vší a hnid se používá účinný kovový hřeben na vši (všiváček), který je součástí balení.
  • Přírodní, nejedovatý prostředek.
  • Neobsahuje pesticidy.
  • Pro všechny typy vlasů a všechny styly úprav.

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od marketa | 2018-03-20 00:00:00

Je Effective přírodní? Ničí i hnidy nebo jen vši?

Barny's

Effective je přírodní, nejedovatý přípravek, který neobsahuje pesticidy. Obsahuje olej z australské rostliny kajeputu střídavolistého, známý jako Tea Tree Oil, který se používá již celá desetiletí při výskytu vší. Přípravek Barny´s Effective pomáhá při uvolnění lepkavé vazby mezi hnidami a vlasy a zvyšuje tak účinnost vyčesávání. Effective ničí pouze vši, hnidy se musí vyčesávat. K vyčesání vší a hnid se používá účinný kovový hřeben na vši (všiváček), který je součástí balení.

stránka: 1

12 dalších produktů ve stejné kategorii: