Kanadské kapesní brusinky 10 kapslí

Doplněk stravy

Kanadské kapesní brusinky 10 kapslí

Kanadské kapesní brusinky 10 kapslí

Praktické, rychlé a efektivní balení na 5 dní užívání.

  • 4 kapsle SuperCranberry kanadské brusinky super silné (2 dny akut)
  • 6 kapslí Cran-Urin brusinky mega PAC (3 dny normal)

119 Kč s DPH

Cena KLUB: 101 Kč ?

- +

Když brusinky tak z Kanady, když z Kanady tak od Barny´s. Vyzkoušejte a rychle poznáte rozdíl mezi brusinkami od Barny´s a těmi ostatními.

SuperCranberry™ kanadské brusinky

Význam brusinkového extraktu na zdraví sliznic močových cest je dnes všeobecně znám a doporučován. Barny's SuperCranberry™ představuje v České republice naprostou špičku v oblasti kvality, jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny‘s. SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ jsou navíc obohaceny o vit. H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí).

Nejnovější vědecké poznatky potvrzují nutnost kvalitního koncentrátu a s tím související minimální efektivní množství PAC (36 mg), které je nutné užít v denní dávce. 

Pro maximální efekt jsme tyto poznatky zohlednili v sedmidenním dávkovacím schématu doplňku stravy SuperCranberry™  kanadské brusinky SUPER SILNÉ. Maximální aktivita PAC je šest hodin po podání brusinkového koncentrátu, proto jsou denní dávky rozděleny do dvou dávek. Při akutním a náhlém dyskomfortu močové soustavy proto první tři dny užívejte 4 kapsle denně ve dvou dávkách, v dalších dnech potom dvě kapsle denně.

Pokud se problémy během prvních dvou dnů nezmírní, vyhledejte péči lékaře. Vyhledejte lékaře ihned, pokud by se objevila horečka, třesavka, bolesti v zádech nebo krev v moči, tedy příznaky onemocnění vyžadující nasazení antibiotik. I léčbu antibiotiky je však vhodné doplnit o užívání SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ.

Užívání SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ s vitaminem H doporučujeme: 

• zdravé populaci, lidem se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu H (biotinu)

• *k udržení normálního stavu sliznic 

• Brusinky přispívají ke zdravému močovému ústrojí 

• Vysoká koncentrace proanthokyanidinů v kapsli 

• Standardizovaný brusinkový extrakt nejvyšší kvality

Cran-Urin brusinky mega PAC

Použitá surovina je standardizována na množství účinné látky (proanthokyanidiny) měřeno metodou Eu.Pharm. 

ZDROJ VITAMINU H.

• Vysoká koncentrace proanthokyanidinů v kapsli (1 kapsle obsahuje 40 mg PACEu.Pharm.). Jedná se tak o nejsilnější kanadské brusinky – Vaccinium macrocarpon od Barny‘s určené pro dlouhodobé užívání.

• Standardizovaný brusinkový extrakt vysoké kvality.

Cran-Urin™ megaPAC BRUSINKY jsou navíc obohaceny o vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí). Kvalita použitého extraktu a s tím související vysoký obsah PAC jsou pak nejdůležitějšími parametry při hodnocení kvality kanadských brusinek.

Biotin doporučujeme užívat:

• zdravé populaci, lidem se zvýšenou potřebou vitaminu H (biotinu)

• k udržení normálního stavu sliznic 

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

V tuto chvíli nejsou žádné dotazy

11 dalších produktů ve stejné kategorii: