InoCell™

Doplněk stravy

InoCell™ 2x60 kapslí

InoCell™ 2x60 kapslí

Obsahuje účinnou látku InoCell™.

InoCell™ je obohacen o vitamin C a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsažený vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Vhodné pro celiaky – bez lepku

Balení: 2 x 60 kapslí

998 Kč s DPH

Cena KLUB: 848 Kč ?

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale tento produkt není v současnosti na skladě. Můžete jej ale zakoupit v lékárnách nebo v jiném e-shopu.

Produkt doporučujeme užívat:

  • osobám se špatnými životními návyky,
  • osobám vystaveným dlouhodobému emočnímu vypětí,
  • osobám vystaveným nepříznivým civilizačním vlivům

InoCell™ byl ve Spojených státech amerických oslavován jako přírodní produkt dekády už v roce 1998. Je však nutno dodat, že tomu předcházelo více než dvě desetiletí výzkumu. InoCellu se dostalo tak velké pozornosti právem. Od té doby na InoCellTM bylo provedeno další dva tisíce studií, které minimálně potvrdily, že InoCellTM je velmi efektivní účinná látka, která má velký význam pro udržení zdraví proti nepříznivým civilizačním vlivům. Význam InoCellu je i v jeho užívání při následné péči u "osob takzvaně prohlášených za zdravé, které prošly náročným procesem návratu ke zdraví“.

InoCell™ je patentovaná směs látek inositolu a  IP6 (inositol hexafosfát), které se přirozeně vyskytují v  potravě s  vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a  celozrnné výrobky). IP6 a ostatní inositolfosfáty se přirozeně vyskytují ve většině buněk savců, kde se podílejí na řadě důležitých buněčných funkcí. InoCell™ je obohacen o vitamin C a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

První částí směsi InoCell™ je inositol. Životně důležitá látka inositol spoluvytváří  buněčné membrány. V rostlinné potravě je vázanou formou inositolu kyselina fytová. Její estery se podílí v organismu na řadě důležitých funkcí. Zdrojem inositolu jsou zejména luštěniny a obiloviny. Denní potřeba čistého inositolu se odhaduje na 1000 mg. Tuto potřebu běžná strava většinou nepokrývá. InoCell™ je tak významným doplňkem stravy svým obsahem inositolu.

Druhou částí směsi InoCell™ je IP6 (inositol hexafosfát), forma přírodního vitaminu, strukturou podobná inositolu. IP6 pomáhá tělu s mnoha důležitými procesy.

 

ZDROJ VITAMINU C A SELENU.

Seznam dalších studií na www.ip-6.net.

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Jarmila | 2018-04-05 21:28:43

Dobrý den, chci se zeptat, zda je nutné ten InoCell užívat opravdu 30 min před jídlem - já totiž nesnáším léky, které se musí brát před jídlem a pak čekat půl hodiny. Myslím, že v těch studiích, které jsou tu uvedené někdo psal, že na tom nezáleží, zda na lačno nebo ne.
Děkuji předem za odpověď. Kristková

Barny's

Dobrý den paní Kristková,

jelikož je InoCell™ silný antioxidant, obecně platí doporučení, že by se měl užívat cca 30 min před jídlem. V praxi však je možné InoCell™ užívat i před jídlem nebo během jídla.

stránka: 1

Certifikáty a studie

Cert

Abstrakta ze 7. mezinárodní konference o zdraví (PDF, 172 kB)