InoCell™

Doplněk stravy

InoCell™ 60 kapslí

InoCell™ 60 kapslí

Obsahuje účinnou látku InoCell™

Rostlinný doplněk stravy, který obsahuje patentově chráněnou směs inositolu a inositol hexafosfátu (IP6), jejich vápenatou a hořečnatou sůl, vitamin C a minerální látku selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsažený vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. 

Vhodné pro celiaky – bez lepku

Balení: 60 kapslí

Cena za denní doporučenou dávku: 19,97 Kč

599 Kč s DPH

Cena KLUB: 499 Kč ?

- +

InoCell™ byl ve Spojených státech amerických oslavován jako přírodní produkt dekády už v roce 1998. Je však nutno dodat, že tomu předcházelo více než dvě desetiletí výzkumu. Látce InoCell™ se dostalo právem tak velké pozornosti. Od té doby byly provedeny další dva tisíce studií, které minimálně potvrdily, že InoCellTM je velmi efektivní účinná látka, která má velký význam pro udržení zdraví proti nepříznivým civilizačním vlivům. Význam InoCellu™ je i v jeho užívání při následné péči u osob "takzvaně prohlášených za zdravé, které prošly náročným procesem návratu ke zdraví“.

InoCell™ je patentovaná směs látek inositolu a  IP6 (inositol hexafosfát), které se přirozeně vyskytují v  potravě s  vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a  celozrnné výrobky). IP6 a ostatní inositolfosfáty se přirozeně vyskytují ve většině buněk savců, kde se podílejí na řadě důležitých buněčných funkcí.

První část směsi InoCell™ představuje inositol. Životně důležitá látka inositol je důležitým stavebním prvkem fosfolipidů a spoluvytváří  buněčné membrány. V rostlinné potravě je vázanou formou inositolu kyselina fytová. Její estery se podílí na řadě důležitých funkcí v organismu. Inositol je zařazován mezi vitaminy skupiny B, pod názvem B (občas se v literatuře uvádí i pod označením B9). Je obsažen v řadě potravin např. sója, grapefruit, hrozny, zelí, maso (vnitřnosti). Denní potřeba čistého inositolu se odhaduje zhruba na 1000 mg. Tuto potřebu běžná strava většinou nepokrývá.

Druhou částí směsi InoCell™ je IP6 (inositol hexafosfát), forma přírodního vitaminu, strukturou podobná inositolu. IP6 pomáhá tělu s mnoha důležitými procesy. Inositol hexafosfát IP6  je molekula běžně přítomná zejména v potravinách s vysokým obsahem vlákniny, jako např. obilniny, luštěniny, cereálie, rýžové otruby, ořechy, semínka, klíčící semena a jiné. 

InoCell™ je významným doplňkem stravy, ve kterém se potencuje synergicky účinek obou látek ve správném poměru.

ZDROJ VITAMINU C A SELENU. 

Produkt doporučujeme užívat:

  • osobám se špatnými životními návyky,
  • osobám vystaveným dlouhodobému emočnímu vypětí,
  • osobám vystaveným nepříznivým civilizačním vlivům

seznam dalších studií na www.ip-6.net.

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Pavla | 2018-03-15 13:11:53

Může se InoCell užívat při onkologické léčbě? Je omezený věkem?

Barny's

InoCell™ je určen pro děti od 6 let v poloviční dávce. InoCell™ patří mezi doplňky stravy, které je možné dle svého rozhodnutí a po poradě s lékařem, užívat. Je nutné připomenout i pravidla správné zdravé výživy. InoCell™ má doporučení 7. Mezinárodní konference onkologů na Korfu z roku 2004.

stránka: 1

Certifikáty a studie

Cert

Abstrakta ze 7. mezinárodní konference o zdraví (PDF, 172 kB)