InoCell™

Doplněk stravy

InoCell™ 60 kapslí

InoCell™ 60 kapslí

Obsahuje účinnou látku InoCellTM.

InoCell™ je obohacen o vitamin C a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsažený vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Vhodné pro celiaky – bez lepku

Balení: 60 kapslí

Cena za denní doporučenou dávku: 19,97 Kč

599 Kč s DPH

Cena KLUB: 499 Kč ?

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale tento produkt není v současnosti na skladě. Můžete jej ale zakoupit v lékárnách nebo v jiném e-shopu.

Produkt doporučujeme užívat:

  • osobám se špatnými životními návyky,
  • osobám vystaveným dlouhodobému emočnímu vypětí,
  • osobám vystaveným nepříznivým civilizačním vlivům

InoCell™byl ve Spojených státech amerických oslavován jako přírodní produkt dekády už v roce 1998. Je však nutno dodat, že tomu předcházelo více než dvě desetiletí výzkumu. InoCellu se dostalo tak velké pozornosti právem. Od té doby na InoCellTM bylo provedeno další dva tisíce studií, které minimálně potvrdily, že InoCellTM je velmi efektivní účinná látka, která má velký význam pro udržení zdraví proti nepříznivým civilizačním vlivům. Význam InoCellu je i v jeho užívání při následné péči u "osob takzvaně prohlášených za zdravé, které prošly náročným procesem návratu ke zdraví“.

InoCell™ je patentovaná směs látek inositolu a  IP6 (inositol hexafosfát), které se přirozeně vyskytují v  potravě s  vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a  celozrnné výrobky). IP6 a ostatní inositolfosfáty se přirozeně vyskytují ve většině buněk savců, kde se podílejí na řadě důležitých buněčných funkcí. InoCell™ je obohacen o vitamin C a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

První částí směsi InoCell™ je inositol. Životně důležitá látka inositol spoluvytváří  buněčné membrány. V rostlinné potravě je vázanou formou inositolu kyselina fytová. Její estery se podílí v organismu na řadě důležitých funkcí. Zdrojem inositolu jsou zejména luštěniny a obiloviny. Denní potřeba čistého inositolu se odhaduje na 1000 mg. Tuto potřebu běžná strava většinou nepokrývá. InoCell™ je tak významným doplňkem stravy svým obsahem inositolu.

Druhou částí směsi InoCell™ je IP6 (inositol hexafosfát), forma přírodního vitaminu, strukturou podobná inositolu. IP6 pomáhá tělu s mnoha důležitými procesy.

ZDROJ VITAMINU C A SELENU. 

seznam dalších studií na www.ip-6.net.

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Pavla | 2018-03-15 13:11:53

Může se InoCell užívat při onkologické léčbě? Je omezený věkem?

Barny's

InoCell™ je určen pro děti od 6 let v poloviční dávce. InoCell™ patří mezi doplňky stravy, které může nemocný člověk s nádorem podle svého rozhodnutí užívat. Je nutné připomenout i pravidla správné zdravé výživy. InoCell™ má doporučení 7. Mezinárodní konference onkologů na Korfu z roku 2004.

stránka: 1

Certifikáty a studie

Cert

Abstrakta ze 7. mezinárodní konference o zdraví (PDF, 172 kB)