InoCell™

Doplněk stravy

InoCell™ 60 kapslí

InoCell™ 60 kapslí

Obsahuje účinnou látku InoCellTM.

InoCell™ je jedním z nejužitečnějších produktů v nabídce lékáren po celém světě pro ochranu zdraví před civilizačními nemocemi.

Abstrakta ze 7. mezinárodní konference proti rakovině (PDF, 172 kB)

Vhodné pro celiaky – bez lepku

60 kapslí

599 Kč s DPH

Cena KLUB: 499 Kč ?

- +

Produkt doporučujeme užívat:

  • zdravé populaci i osobám se zvýšenou potřebou příjmu inositolu, IP6, vitaminu C a selenu,
  • osobám se špatnými životními návyky,
  • osobám vystaveným dlouhodobému stresu,
  • osobám s genetickou predispozicí 

InoCell™byl krátce po uvedení do prodeje ve Spojených státech amerických oslavován jako přírodní produkt dekády už v roce 1998. Je však nutno dodat, že tomu předcházelo více než dvě desetiletí výzkumu. InoCellu se dostalo tak velké pozornosti právem. Od té doby na InoCellTM bylo provedeno další dva tisíce studií, které minimálně potvrdily, že InoCellTM je velmi efektivní přírodní a účinná látka látka, která má velký význam pro udržení zdraví proti nepříznivým civilizačním vlivům. Význam InoCellu je i v jeho užívání při následné péči u "osob takzvaně prohlášených za zdravé, které prošly náročným procesem návratu ke zdraví“.

InoCell™ je patentovaná směs látek inositolu a  IP6 (inositolhexafosfátu), které se přirozeně vyskytují v  potravě s  vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a  celozrnné výrobky). IP6 a ostatní inositolfosfáty se přirozeně vyskytují ve většině buněk savců, kde se podílejí na řadě důležitých buněčných funkcí. InoCell™ je obohacen o vitamin C a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

První částí InoCellu je inositol. Životně důležitá látka inositol spoluvytváří  buněčné membrány. V rostlinné potravě je vázanou formou inositolu kyselina fytová. Její estery se podílí v organismu na řadě důležitých funkcí. Zdrojem inositolu jsou zejména luštěniny a obiloviny. Denní potřeba čistého inositolu se odhaduje na 1000 mg. Tuto potřebu běžná strava většinou nepokrývá. InoCell™ je tak významným doplňkem stravy svým obsahem inositolu.

Druhou částí InoCellu je IP6 , forma přírodního vitaminu, strukturou podobná inositolu. IP6 pomáhá tělu s mnoha důležitými procesy.

ZDROJ VITAMINU C A SELENU.

 

Mezinárodní konference o zdraví

Na tento preparát upozornila svět 7. Mezinárodní konference o zdraví na Korfu, konaná ve dnech 24. - 30. 10. 2004, které se zúčastnilo cca 3.000 lékařů a přednášelo na 40 předních světových odborníků. 

Seznam dalších studií na www.ip-6.net.

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Pavla | 2018-03-15 13:11:53

Může se InoCell užívat při onkologické léčbě? Je omezený věkem?

Barny's

InoCell™ je určen pro děti od 6 let v poloviční dávce. S ohledem na zdroj mamahelp.cz patří InoCell™ mezi podpůrné doplňky stravy při léčbě, které může nemocný člověk s nádorem podle svého rozhodnutí užívat. Je nutné připomenout i pravidla správné zdravé výživy. InoCell™ má doporučení 7. Mezinárodní konference onkologů na Korfu z roku 2004.

stránka: 1