Barny's Sioux MSM

Doplněk stravy v prášku

Sioux MSM 600 g

Sioux MSM 600 g

Tradiční severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát.

Podívejte se na krátký film:

VIDEO

Můžete se na nás spolehnout. Známe jen jeden standard kvality – ten nejvyšší.

Rychlý a efektivní už po několika dnech. 

Výhodné balení na 6 měsíců = měsíční dávka za 120 Kč!

Tradiční osvědčená receptura pro klouby a celý pohybový aparát. Vhodný pro všechny generace, velmi účinný i u seniorů ve vysokém věku.

Výhodami produktu jsou vysoká a okamžitá účinnost, komfort užívání (ve vodě zcela rozpustný bílý bioaktivní prášek) a nízké náklady.

Koňská síla pro vaše klouby!

Certifikát bezpečnosti (PDF, 520 kB)

Ověřte si, že je tento produkt vhodný pro váš věk a potíže

Ve spolupráci s ALAVIS™ Canada.

600 g

719 Kč s DPH

Cena KLUB: 611 Kč ?

- +

Barny's Sioux MSM obsahuje ultra čistou podobu přírodní látky MSM Lignisul®. Barny's Sioux MSM je přírodní produkt bez konzervantů a jiných aditiv.

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Erik | 2018-05-22 19:34:59

Dobry den,

chcel by som sa Vas spytat na davkovanie. Kolko vydrzi 600g balenie, resp. kolko mg ma jedna odmerka/davka na jeden den.

S pozdravom,
Erik

Barny's

Dobrý den Eriku,

nenapsal jste o jaký přípravek se jedná. Předpokládám, že by to mohl být Barny´s SIOUX MSM na pohybový aparát, který má gramáž 600 g. Dávkování je 1 odměrka denně (odměrka je uvnitř dózy) rozpuštěná v troše vody nebo džusu, šťávy, vychladlém čaji, přidáte trochu vymačkaného citrónu pro lepší vstřebávání a vypijete jednou denně, vždy po jídle, nejlépe po snídani. Potom je nutné tuto dávku hodně zapít, aspoň 2-3 dl stejného nápoje, ve kterém jste přípravek rozpustil. Celá dóza je na 6 měsíců a obsah odměrky je 3,2 g.
Přípravek je přírodní a je určený na dlouhodobé užívání.

S pozdravem a s přáním hezkého dne
za Team Barny´s
Zuzana Alexa Hájková.

od Jaroslav | 2018-04-02 12:02:37

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi Barny´s Sioux a Triple Blend pro lidské klouby? Doužíval jsem Triple Blend a s účinkem jsem velice spokojený, můžu jenom doporučit. Děkuji.

Barny's

Dobrý den,
Barny’s MSM Sioux je doplněk stravy vhodný pro všechny věkové kategorie. Má rychlý nástup účinku, příznivě ovlivňuje celý pohybový aparát . Hlavní aktivní látkou je ultra čistá podoba přírodní látky MSM Lignisul®. Jedná se o methylsulfonylmethan, což je zdroj organicky vázané síry. Nově je Barny’s Sioux obohacen o 2 typy kolagenu v nejvyšší kvalitě a dále obsahuje vitamín C.

Oproti tomu je Barny’s Triple Blend Extra Silný komplexní kloubní výživa, která je doporučena pro osoby ve věku 15-60 let. Obsahuje chondroprotektivní látky (chondroitin a glukosamin sulfát), 2 typy kolagenu v nejvyšší kvalitě a také vitamín C. Nástup účinku je pomalejší, řádově 4-6 týdnů, jelikož chondroprotektivní látky se pomaleji vstřebávají.

Tým Barny's

od Marcle | 2018-03-24 14:45:09

Dobrý den, na začátku roku jsme objednali MSM, kde byl (metylsulfonylmethan, přírodní) a vitamín C. Prášek bzl čistě bílý a bez zápachu. Druhá objednávka, která byla realizována stejně však obsahovala ještě kolagen typ I Collyss® 90% (kolagenní proteiny z ryb), kolagen typ II Cartidyss® 60% (kolagenní proteiny z ryb – rejnoků). A po otevření býl cítit ne právě příjemný pach.
Druhý dotaz je, proč se pod jedním produktem prodávají dva různé
Děkuji za odpověď.
Marcela

Barny's

Vážená paní Marcelo,

jedná se o přírodní zabarvení, které je způsobeno reakcí základní látky s vitamínem C v přírodní formě. Tato forma může způsobit změny v barevnosti – od čistě bílé až po žlutohnědou. Není tímto nijak snížena účinnost ani bezpečnost tohoto doplňku stravy.

Původní Barny’s MSM Sioux obsahoval aktivní látku MSM a vitamín C, nově je obohacen o 2 typy kolagenu, tudíž je komplexnějším doplňkem stravy. Na našem e-shopu je již jen nový Barny’s MSM Sioux, avšak v lékárnách se ještě může vyskytovat původní bez kolagenů.

od Vlastimil | 2018-03-20 12:34:18

Otevřel jsem balení Siouxe a prášek není bílý, ale obsahuje nahnědlé krystalky. Je to v pořádku?

Barny's

Ano. Jedná se o přírodní zabarvení, které je způsobeno reakcí základní látky s vitaminem C v přírodní formě. Tato forma může způsobit změny v barevnosti – od čistě bílé až po žlutohnědou. Není tímto nijak snížena účinnost ani bezpečnost tohoto doplňku stravy.

od Michal | 2018-03-13 13:22:50

Co je to MSM? Mohu ho užívat, když mám Warfarin, léky na srdce a pod.?

Barny's

Barny's Sioux MSM obsahuje ultra čistou podobu přírodní látky MSM Lignisul®. Jedná se o methylsulfonylmethan, což je zdroj organicky vázané síry. Příznivě ovlivňuje celý pohybový aparát. Pokud užíváte Warfarin nebo jiné léky s antikoagulačním účinkem doporučujeme užívání MSM a jeho dávkování konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem, který by měl být informován o všech přípravcích, včetně doplňků stravy, které užíváte. Barny’s Sioux je ve svém působení velmi rychlý, efektivní, a to i u seniorů.

stránka: 1

Videa a prezentace