OSTEOeffect™

Doplněk stravy v prášku

OSTEOeffect™, 325 g

OSTEOeffect™, 325 g

Chrupavky + kosti: Doporučujeme – vysoká účinnost!

Efektivní pro mineralizaci kostí a pro klouby.

Garantujeme mineralizaci kostí během prvních 6 měsíců užívání.

Podívejte se na krátký film:

VIDEO

Doporučujeme pro:

  • ženy v období před, v průběhu a po menopauze
  • osoby vyšších věkových kategorií
  • osoby s nedostatečnou fyzickou aktivitou a sedavým způsobem života
  • osoby s nevhodnými stravovacími návyky

Obsahuje Barny’s Sea Complex (unikátní recepturu vyrobenou z mořských řas) – komplex bioaktivních minerálů a dalších hodnotných látek speciálně sestavených tak, aby fungovaly jako celek pro maximální účinek na lidské kosti.

BALENÍ: 325 g

Cena za denní doporučenou dávku: 5,73 Kč

388 Kč s DPH

Cena KLUB: 330 Kč ?

- +

K udržení zdravých kostí musí strava obsahovat nejen dostatek vápníku, ale i dalších látek příznivě ovlivňujících kostní metabolismus, a to ve formě, která bude snadno vstřebatelná a využitelná organismem. V doplňku stravy Barny’s OSTEOeffect™ jsou vápník a další důležité minerály obsaženy ve formě mořského komplexu Barny’s Sea Complex (vápník, hořčík, selen, bór, sodík, měď, jód, nikl, zinek, fosfor, železo) – tedy v maximálně využitelné formě, a proto se neusazují v místech, kde mohou škodit (cévy, ledviny a játra).

Více se dozvíte v článku na

https://www.barnys.cz/cs/smartblog/59_pro-pevne-kosti-v-kazdem-veku.html

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Alice | 2018-04-20 08:59:05

Dobry den, muze se uzivat pripravek spolecne s triple blend extra? Tatinek je po urazu, zlomena stehenni kost a navic ma artrozu kycelniho kloubu. Dekuji

Barny's

Dobrý den,

kombinace Barny’s OSTEOffect™ a Barny’s Triple Blend Extra Silný je vhodná. Barny’s Triple Blend Extra Silný je komplexní a silná kloubní výživa, která příznivě ovlivňuje celý pohybový aparát. Barny’s OSTEOeffect™ je ideální jako zdroj vápníku, vitaminu D a mořských minerálů. Je efektivní pro mineralizaci kostí a pro klouby. Oba doplňky stravy je vhodné užívat v plné denní dávce buď oba ráno, či Barny’s Triple Blend ráno a Barny’s OSTEOeffect™ dopoledne. U obou produktů doporučujeme dochutit po rozmíchání ve vodě citronem. V prvé řadě na podporu vstřebávání a v druhé řadě pro chuť.

od Pavla H. | 2018-03-09 13:25:24

Kdy je vhodné užívat Osteoeffect? I když zatím nemám žádné problémy?

Barny's

Osteoeffect je ideální jako zdroj vápníku, vitaminu D a mořských minerálů, které doplněk stravy Osteoeffect obsahuje díky Barny’s Sea Complex (unikátní receptura vyrobená z mořských řas) – komplex bioaktivních minerálů a dalších hodnotných látek speciálně sestavených tak, aby fungovaly jako celek pro maximální účinek na lidské kosti. Užívání doporučujeme zejména v době růstu a dospívání, kdy se tvoří struktura kostí. Dále také pro ženy po menopauze a osoby vyššího věku.

stránka: 1