Hypnox® StressManager™

Doplněk stravy

HypnoX STOPstres 20 kapslí

HypnoX STOPstres 20 kapslí

Pomáhá při stavech úzkosti, strachu a vnitřního neklidu.

Podívejte se na krátký film:

VIDEO

HypnoX® STOPstresje účinný díky patentované přírodní substanci (bronzová medaile, HIE Paříž).

HypnoX® STOPstres nahrazuje oblíbený StressManager.

Výhodná nabídka: 3 x Hypnox STOPstres za 618 Kč (ušetříte 273 Kč)!

20 kapslí

297 Kč s DPH

Cena KLUB: 252 Kč ?

- +

Vědecky formulovaný HypnoX® STOPstres obsahuje unikátní, patentem chráněnou ingredienci - Lactium® - hydrolyzát mléčného proteinu. Tato látka získala v roce 2004 na evropské výstavě v Paříži bronzovou medaili za Best Inovation in Health Ingredients. 150 mg proteinového hydrolyzátu + 40 mg vitaminu C v denní dávce přispívá k lepší odolnosti vůči stresu v období zvýšené psychické zátěže.

Ani dlouhodobé užívání doplňku stravy HypnoX® STOPstress nevyvolává návyk. Je šetrný a nemá žádné vedlejší účinky.

  • Vycházíme z toho, že až 75 % vážných stavů organismu způsobuje stres a pocit úzkosti.
  • HypnoX® STOPstres - pomoc pro každý den!
  • Pomáhá od prvního dne!
  • Je nenávykový a nezpůsobuje ospalost.
  • Certifikace nejvyšší bezpečnosti - GRAS - bezpečnější než mají běžně prodávané potraviny. (Peptony - Lactium® - Americký úřad pro kontrolu léčiv FDA).

Zdroj vitaminu C

Stres (resp.  fyziologická  reakce  organismu  na  stresovou  situaci)  byl pro naše předky nezbytnou součástí reakce v nebezpečných situacích.

Stres byl nutný pro přežití ve světě plném predátorů a život ohrožujících situací. I dnes můžeme někdy hovořit o pozitivním stresu, který vlastně  působí  jako  hnací  motor  člověka  a  pomáhá  mu  dosáhnout vytyčeného  cíle.  V  současné  hektické  době  jsou  však  lidé  vystaveni obrovskému nervovému vypětí, stres se stal každodenní součástí našeho  života  a  to  je  nadmíru  škodlivé,  protože  ne  každý  z  nás  je  vůči stresu  odolný - málokdo se  s  ním  umí vyrovnat. 

Psychologický  a  sociální stres velkou měrou, v dlouhodobém horizontu, přispívá ke zvýšenému riziku některých závažných stavů. V krátkodobém horizontu se podílí na zhoršené kvalitě spánku, vede ke ztrátě koncentrace, poruchám paměti, nepříjemným duševním stavům, zhoršení kognitivních funkcí a to v konečném důsledku opět vede k dalšímu stresu a zvýšení podrážděnosti nervové soustavy.

Užívání doplňku stravy HypnoX® STOPstres s obsahem vitaminu C doporučujeme:

  • zdravé populaci, osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C
  • pro podporu normální psychické činnosti
  • při emočním vypětí
  • v období zvýšeného psychického tlaku (např. při zkouškách)

Lactium® je držitelem certifikace o nejvyšší bezpečnosti – GRAS (Peptony – Lactium® – Americký úřad pro kontrolu léčiv FDA).

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Pavlína | 2018-04-24 07:33:50

Trpím častými změnami nálad. Doporučili byste mi Barny´s Hypnox StressManager proti stresu? Mohu s ním i řídit?

Barny's

Dobrý den,

pokud takovými změnami trpíte jen krátkodobě a na vině je stres, potom ano, doporučujeme. Pokud máte problémy dlouhodobé, bude pro Vás lepší vyhledat odbornou pomoc lékaře, který zjistí příčinu. V krátkosti - Barny´s Hypnox StressManager je na rozdíl od produktu Barny´s Hypnox Forte určen pro užívání přes den. Nezpůsobuje tedy ospalost a nemá žádné vedlejší účinky. Je určen pro snadnější překonávání běžných denních stresových situací, jako je např. stres na pracovišti, stres doma, u zkoušek, při řízení automobilu a podobně. Je nenávykový, přírodní bez vedlejších účinků. Jeho účinná složka Lactium® je patentovaná látka, která získala bronzovou medaili za objev a inovaci na výstavě HIE (Paříž 2004). Věříme, že naše odpověď Vám pomůže při Vašem rozhodování.

stránka: 1

Certifikáty a studie

A tryptic hydrolysate
from bovine milk aS1-casein
improves sleep...

Effects of a Bovine
Alpha S1- CTH
on Sleep Disorder...

Videa a prezentace