3 x CRAN-URIN™megaPAC BRUSINKY

Doplněk stravy

Cran-Urin™megaPAC BRUSINKY 3x60 kapslí

Cran-Urin™megaPAC BRUSINKY 3x60 kapslí

Druhé nejsilnější brusinky od Barny's pro dlouhodobé užívání. Význam brusinkového extraktu je dnes všeobecně znám, za tímto účelem je také doporučován. Barny´s Cran-Urin™ megaPAC představují v České republice špičku v oblasti kvality brusinek určených pro dlouhodobé užívání. 

Výhodná nabídka, ušetříte 342 Kč.

DOPRAVA ZDARMA!

3 x 60 kapslí

720 Kč s DPH

Cena KLUB: 720 Kč ?

- +

Když brusinky tak z Kanady, když z Kanady tak od Barny´s. Vyzkoušejte a rychle poznáte rozdíl mezi brusinkami od Barny´s a těmi ostatními.

Barny´s nabízí originální kanadské velkoplodé brusinky pro správnou činnost močového ústrojí. Barny´s je uznávaným specialistou v této oblasti a prokazatelně nabízí nejsilnější a nejkvalitnější produkty obsahující účinnou látku - proanthokyanidiny - PAC (1 kapsle obsahuje 40 mg PACEu.Pharm.).

Použitá surovina je standardizována na množství účinné látky (proanthokyanidiny, měřeno metodou Eu.Pharm. 

ZDROJ VITAMINU H.

• Vysoká koncentrace proanthokyanidinů v kapsli (1 kapsle obsahuje 40 mg PACEu.Pharm). Jedná se tak o nejsilnější kanadské brusinky – Vaccinium macrocarpon od Barny‘s určené pro dlouhodobé užívání.

• Standardizovaný brusinkový extrakt vysoké kvality.

Cran-Urin™ megaPAC BRUSINKY jsou navíc obohaceny o vitamin H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí). Kvalita použitého extraktu a s tím související vysoký obsah PAC jsou pak nejdůležitějšími parametry při hodnocení kvality kanadských brusinek.

Biotin doporučujeme užívat:

• zdravé populaci, lidem se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu H (biotinu)

• k udržení normálního stavu sliznic

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

V tuto chvíli nejsou žádné dotazy