3 x SuperCranberry™  kanadské brusinky SUPER SILNÉ

Doplněk stravy

SuperCranberry™  kanadské brusinky SUPER SILNÉ 3x20 kapslí

SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ 3x20 kapslí

Nejsilnější brusinky od Barny's

Význam brusinkového extraktu na zdraví močových cest je dnes všeobecně znám, za tímto účelem se také doporučují. Barny´s SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ představují v České republice naprostou špičku v oblasti kvality.

Výhodná nabídka, ušetříte 159 Kč.

DOPRAVA ZDARMA!

3 x 20 kapslí

618 Kč s DPH

Cena KLUB: 618 Kč ?

- +

Když brusinky tak z Kanady, když z Kanady tak od Barny´s. Vyzkoušejte a rychle poznáte rozdíl mezi brusinkami od Barny´s a těmi ostatními.

Význam brusinkového extraktu na zdraví sliznic močových cest je dnes všeobecně znám a doporučován. Barny's SuperCranberry™ představuje v České republice naprostou špičku v oblasti kvality, jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny‘s. SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ jsou navíc obohaceny o vit. H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí).

Nejnovější vědecké poznatky1 potvrzují nutnost kvalitního koncentrátu a s tím související minimální efektivní množství PAC - 36 mg.

Pro maximální efekt jsme tyto poznatky zohlednili v sedmidenním dávkovacím schématu doplňku stravy SuperCranberry™  kanadské brusinky SUPER SILNÉ. Maximální aktivita PAC je šest hodin po podání brusinkového koncentrátu, proto jsou denní dávky rozděleny do dvou dávek. Při akutním a náhlém dyskomfortu močové soustavy proto první tři dny užívejte 4 kapsle denně ve dvou dávkách, v dalších dnech potom dvě kapsle denně.

Pokud se problémy během prvních dvou dnů nezmírní, vyhledejte péči lékaře. Vyhledejte lékaře ihned, pokud by se objevila horečka, třesavka, bolesti v zádech nebo krev v moči, tedy příznaky onemocnění vyžadující nasazení antibiotik. I léčbu antibiotiky je však vhodné doplnit o užívání SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ.

Užívání SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ s vitaminem H doporučujeme: 

• zdravé populaci, lidem se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu H (biotinu)

• k udržení normálního stavu sliznic*

• brusinky přispívají ke zdravému močovému ústrojí

• vysoká koncentrace proanthokyanidinů (PAC) v kapsli

• standardizovaný brusinkový extrakt nejvyšší kvality

Zdroj informací: 

1Howell  a  kol.  Vliv  dávky  na  antiadhezní  aktivitu  uropatogenní  Escheria  coli v  moči  po  užívání  brusinkového  prášku  standardizovaného  na  obsah  proanthocyanidinů:  multicentrická, randomizovaná  dvojitě  zaslepená  studie. BMC Infekční Nemoci 2010, 10:94. 

2Schválení  Francouzské  agentury  pro zdravotní  bezpečnost potravin - AFSSA, hlášení vztahující se k hodnocení dokladů týkajících se tvrzení „pomáhá ke snížení usazování určitých bakterií E. coli na močových stěnách" pro brusinkový  nektar/koktejl,  3.  prosince  2004,  Afssa  -  Podání  č. 2003-SA - 0214.

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

V tuto chvíli nejsou žádné dotazy