Čisté rty bez puchýřků


Zdravá a krásná ústa jsou tou nejlepší vizitkou. Úsměv má doslova zázračnou moc a sluší každému z nás! Co dělat, když se každý úsměv, každý pohyb našich rtů pojí s bolestí? Řeč je o nepříjemných puchýřcích na rtu. Víte, že se jedná o jedno z vůbec nejčastějších virových onemocnění?

Co způsobuje puchýřky na rtu?
Psycholog Grossbart je přesvědčený, že stres, ať už emocionální nebo fyzický, podobně také hormonální nerovnováha, nebo nadměrné sluneční záření negativně ovlivňují náš imunitní systém a zanechávají tělu otevřenou cestu pro aktivaci viru, kterým jsme se dost možná nevědomě nakazili ve více či méně vzdálené minulosti. Herpetické viry, které puchýřky na rtu způsobují, se vyskytují až u 85 % naší populace. Přibližně 20 % osob jimi trpí opakovaně. Pokud již infekce jednou do těla pronikne, zůstává v nás celý život. U někoho se nemusí projevit vůbec, u jiného způsobuje značné a opakované obtíže.

Pro INTENZIVNÍ a cílenou péči o rty je HerpeNorm™.
Nepříjemné obtíže, jako je bolest, pálení, bodání a pocity napětí, zastavte co nejdříve! Barny‘s Herpenorm™ můžete začít užívat v jakékoliv fázi (ovšem čím dříve, s užíváním začnete, tím lépe), užívat je možné v době těsně před, nebo v průběhu výsevu. Užívání je možné i v době, kdy žádné obtíže nepociťujete. HerpeNorm™ je sofistikovaný doplněk určený pro vnitřní užívání. Výhodou je, že se infekčního puchýřku nemusíme vůbec dotýkat.

Určitě doporučujeme vyzkoušet, budete překvapeni rychlým a efektivním nástupem účinku!

 
HerpeNorm™

Čisté rty bez puchýřků!

Doplněk stravy.

Cena pro klubové zákazníky:
228 Kč

Nyní akce do 31. března 2019:
Sleva 20 % (platí i pro HerpeNorm™ 10 kapslí)
Váš slevový kód: WDJM2FUS

HypnoX® STOPstres

Pro dokonalý den bez stresu.

Nenávykový, nezpůsobuje ospalost.

Doplněk stravy

Cena pro klubové zákazníky:
252 Kč

Co odlišuje Barny´s od ostatních výrobců?
Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě produktů Barny´s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.
Kontaktujte nás.
800 900 077 info@barnys.cz