Aloe vera – Kryštof Kolumbus ji nazýval lékařem v květináči


…a na jeho lodích nikdy nechyběla. Aloe vera má více než 200 aktivních látek, včetně enzymů a polysacharidů, které jsou v rostlinné říši považovány za nejsilnější látky, které podporují imunitu. Aloe vera prospívá dobrému trávení, působí proti nadýmání a je považována za vůbec nejúčinnější prostředek, který organizmus očišťuje zevnitř. V současné době se Aloe vera pěstuje ve velkém. Při jejím pěstování se však bohužel často používají chemické látky. Sklizená Aloe vera je mnohdy nešetrně a špatně zpracovávána a tím vlastně znehodnocována a v takovém případě nemá a ani nemůže mít žádný zdravotní přínos.

To ale neplatí pro ACTIValoe, která využívá speciální patentovanou, ale hlavně šetrnou technologii Qmatrix. ACTIValoe je proto využívána pro farmaceutickou výrobu na celém světě. Z tohoto důvodu byla zařazena do sortimentu kanadské značky kvality Barny’s. V České republice je pod označením Barny’s ACTIValoe – Lékárenská Aloe vera a prodává se jen v lékárnách. Každé prodané balení má analytický certifikát z laboratoře, který informuje zákazníka o skutečné kvalitě složení, tedy o tom, co vlastně zákazník kupuje. Žádný jiný prodejce nic takového nenabízí a vlastně ani nemůže, protože by se ukázala kvalita anebo spíše nekvalita v plné nahotě.

 
ACTIValoe® - lékárenská aloe

Limitovaná
dárková edice
2+1 ZDARMA!

Doplňky stravy
Cena pro klubové zákazníky:
378 Kč

A navíc DÁREK ke každému nákupu!
VirusBlock™ forte

Rychlé nastartování normální funkce imunitního systému.

Doplněk stravy

Akce platí do 31. ledna 2019 nebo do vyprodání zásob u objednávek na www.barnys.cz

Veterinární přípravky Alavis™
ALAVIS™ Sanicell

Abyste spolu došli daleko

Pro imunitu a ochranu před vznikem nádorových onemocnění

Cena: 590 Kč
Sleva 25 % a hračka pro psy zdarma pokud v košíku zadáte slevový kupón SAN2019442 Kč

Hlavní výhry
elektrokolo LowStep
pobyt v lázních pro 2 osoby
10× sada nožů Fiskars
30× balíček produktů Barny´s v ceně 3 000 Kč
Týdenní výhry
pobyt na ekofarmě
Apple iPad

Co odlišuje Barny´s od ostatních výrobců?
Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě produktů Barny´s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.
Kontaktujte nás.
800 900 077 info@barnys.cz