Aloe vera – Kryštof Kolumbus ji nazýval lékařem v květináči

…a na jeho lodích nikdy nechyběla. Aloe vera má více než 200 aktivních látek, jako například vitaminy, minerály, enzymy, včetně polysacharidů, které jsou v rostlinné říši považovány za nejsilnější látky, které podporují imunitu. Aloe vera prospívá dobrému trávení, působí proti nadýmání a je považována za vůbec nejúčinnější prostředek, který organizmus očišťuje zevnitř. V současné době se Aloe vera pěstuje ve velkém. Při jejím pěstování se však bohužel často používají chemické látky. Sklizená Aloe vera je mnohdy nešetrně a špatně zpracovávána a tím vlastně znehodnocována a v takovém případě nemá a ani nemůže mít žádný zdravotní přínos.

To ale neplatí pro ACTIValoe, která využívá speciální patentovanou, ale hlavně šetrnou technologii Qmatrix. ACTIValoe je proto využívána pro farmaceutickou výrobu na celém světě. Z tohoto důvodu byla zařazena do sortimentu kanadské značky kvality Barny’s. V České republice je pod označením Barny’s ACTIValoe – Lékárenská Aloe vera a prodává se jen v lékárnách a specializovaných prodejnách. Každé prodané balení má analytický certifikát z laboratoře, který informuje zákazníka o skutečné kvalitě složení, tedy o tom, co vlastně zákazník kupuje. Proto se řadíme mezi prodejce, kteří touto cestou poukazují na kvalitu nabízeného produktu.

 
ACTIValoe®
- lékárenská aloe


Limitovaná
dárková edice
2+1 ZDARMA!


  • Čištění a detoxikace
  • Přirozená obranyschopnost
  • Normální funkce střevního traktu
  • Fyzická pohoda

Doplněk stravy

Cena pro klubové zákazníky:
378 Kč | 3 × 500 ml


Sioux™ MSM
+ dárek


Koňská síla pro vaše klouby

Unikátní receptura: MSM Lignisul®, patentované kolageny COLLYSS™CARTIDYSS™ a vitamin C NUTRA–C™.

Obsahuje vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu.


Doplněk stravy

Cena pro klubové zákazníky:
611 Kč | 600 g

Co odlišuje Barny´s od ostatních výrobců?
Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě produktů Barny´s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.
Kontaktujte nás:
800 900 077 info@barnys.cz