Sen každého rodiče

Děti jsou tvorové nesmírně vnímaví a jakákoli změna v jejich okolí může mít neblahý vliv na jejich dětskou psychiku, potažmo vyvolat problémy s usínáním. Všichni to dobře známe, jak před spaním naše ratolesti rády řeší zážitky z celého dne. Povídají, co prožily, jaké mají pocity… čas před spaním je prostě čas na rekapitulaci celého dne. Jsou však i situace, kdy prožitky jsou tak intenzivní, že spaní ne a ne přijít.

Proto společnost Barny´s představuje Dětský Hypnox®, zklidňující sirup.

Základem sirupu je unikátní patentem chráněná ingredience Lactium® vznikající štěpením mléčného proteinu. Lactium®, jehož přínos byl prověřen mnoha klinickými studiemi, má blahodárné zklidňující účinky, přispívá ke snadnějšímu usínání a kvalitnímu spánku. Dále pomáhá zvládat stresové situace, emoční vypětí či změnu denního režimu. Má pozitivní vliv také na soustředění a paměť. Účinek aktivní látky Lactium® je pak podpořen vitaminem B6, který přispívá k normální psychické činnosti. Dětský HypnoX® je navíc nenávykový a bez vedlejších účinků. Díky unikátnímu zpracování mléčného kaseinu a nízkému obsahu laktosy je hypoalergenní a vhodný pro pravidelné i krátkodobé užití.

 
Dětský Hypnox®

  • Pro přirozené zklidnění a snadné usínání
  • Při změně denního režimu (např. po prázdninách)
  • Při emočním vypětí
  • Nenávykový, bez vedlejších účinků

Doplněk stravy

Cena pro klubové zákazníky:
169 Kč | 120 ml

Nyní doprava zdarma!
Platí do 31. srpna 2019

Kolostrum s beta-glukany + dárek!


Pro podporu správného fungování imunitního systému.

Barny´s Kolostrum (mlezivo) je první mateřské mléko z nejkvalitnějších ekologických chovů a je standardizováno na 30% obsah imunoglobulinů IgG z celkového obsahu kapsle. Obsahuje bohaté množství imunitních a růstových faktorů, mezi které patří: imunoglobuliny, dále laktoferrin, interferon, cytokiny a lymfokiny a další.
Tento produkt je navíc obohacen o vysoce čištěné koncentrované beta-glukany (patentovaný bioaktivní Yestimun® Beta-glukan obsahující min. 80 % přírodních polysacharidů z kvasinek) dále vitamin C, selen, zinek.

Doplněk stravy s beta-glukany podpoří přirozenou obranyschopnost zejména v náročnějších období roku, na jaře a na podzim, kdy jsou vyšší nároky na správné fungování imunitního systému.
Limitovaná edice s plyšovou včelkou!

Podporujeme dětskou imunitu, ale i fantazii. Tato včelka je vyrobena podle kresby malé Vanessky, která vyhrála naši obrázkovou soutěž.

Doplněk stravy

Cena pro klubové zákazníky:
267 Kč | 30 kapslí

linka bezpečí
Zjistěte více

Co odlišuje Barny´s od ostatních výrobců?
Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě produktů Barny´s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.
Kontaktujte nás.
800 900 077 info@barnys.cz