Pro klidné noci dětí i jejich maminek


Děti jsou tvorové nesmírně vnímaví a jakákoliv změna v jejich okolí může mít neblahý vliv na jejich dětskou psychiku, potažmo vyvolat problémy s usínáním. Všichni to dobře známe, jak před spaním naše ratolesti rády řeší zážitky z celého dne, povídají, co prožily, jaké mají pocity, čas před spaním je prostě čas na rekapitulaci celého dne. Jsou však i situace, kdy prožitky jsou tak intenzivní, že spaní ne a ne přijít. Někdy to ale nejsou jen prožitky, které brání našim malým pokladům v usnutí.

Podle studií se u 30 % dětí vyskytují poruchy spánku. Nejčastější příčinou je porucha režimu. Problémy s usnutím však můžeme pozorovat i v situacích, kdy se dítě potýká s obavami z určité pro něj nepříjemné situace, která může být pro dítě stresující (obava z návštěvy lékaře, strach ze školky apod.). Prodlužuje se doba usínání, dítě vyžaduje přítomnost rodiče nepřiměřeně dlouho. Ospalé děti jsou podrážděné, neklidné a úzkostné.

Premiová značka Barny´s přichází na trh s novinkou – doplňkem stravy Dětský HypnoX® - zklidňujícím přírodním sirupem, který obsahuje unikátní patentem chráněnou ingredienci Lactium® v kombinaci s vitaminem B6.

Dětský HypnoX® ve formě sirupu lze pravidelně používat ke zklidnění dítěte před spaním, případně krátkodobě před očekávanou stresovou situací.

 
Dětský HypnoX®

Pro přirozené zklidnění a snadné usínání

Doplněk stravy
Cena pro klubové zákazníky:
169 Kč

Nyní akce: Sleva 20 %,
platí do 28. února 2019


Váš slevový kód:
3VH6D7UK

Kolostrum s beta-glukany

Imunita a první mateřské mléko jsou spojené nádoby

Nové vylepšené Barny´s Kolostrum s patentovaným beta-glukanem Yestimun®. Doplněk stravy.

Cena pro klubové zákazníky:
267 Kč

Výhodná nabídka:
3× Kolostrum za 633 Kč
(ušetříte 168 Kč)

Co odlišuje Barny´s od ostatních výrobců?
Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě produktů Barny´s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.
Kontaktujte nás.
800 900 077 info@barnys.cz