Dochází Vám energie?

Dohání vás podzimní únava? Dovolená jako by nebyla a vy potřebujete dobít baterky, protože vás čeká období vyžadující váš plný výkon? Velká část populace trpí kolísavou náladou a ztrátou energie, což se většinou projevuje nadbytečným příjmem potravy. Základem je správná životospráva, dostatek pohybu a příjem doplňků stravy s obsahem koenzymu Q10.

S věkem a vlivem užívání některých léčiv hladina koenzymu Q10 postupně klesá. Je proto vhodné jeho doplňování ve formě kvalitních doplňků stravy. Efektivním a dlouhodobým řešením může být ultra-čistý koenzym Q10, zejména pokud vám je 35 let a více.

Japonská specialita

Ultra-čistý Q10 se vyrábí v Japonsku, v přední světové farmaceutické společnosti Kaneka Corp. Na základě více než 30 let vědeckých výzkumů a studií se podařilo vyvinout jedinečnou formu označovanou jako Kaneka Q10. Je biologicky identický, vyniká vstřebatelností z trávicího traktu a následně velmi dobrou biologickou dostupností pro jednotlivé orgány lidského těla, současně i čistotou, tedy nepřítomností nežádoucích příměsí. Koenzym Q10 sehrává klíčovou látku pro tvorbu energie v každé buňce.

Výhody koenzymu Kaneka Q10 a jeho mikronizované formy:

  • jediný přírodní, fermentovaný (produkovaný) kvasinkami
  • nejvyšší čistota (bez syntetických cis-izomerů)
  • vegetarianské kapsle
  • GMO free (bez genetické modifikace) a bez alergenů
  • bio-identický s koenzymem Q10 vytvářeným přirozeně v těle
  • je hlavní značkou koenzymu Q10 používaným v mnoha vědeckých studiích

 
Koenzym Q10
1+1 ZDARMA!


Duální forma koenzymu Q10 = 2 fáze účinku

Fáze 1 – rychlé vstřebávání koenzymu Q10 do buněk
(koenzym Q10 ve formě mikročástic)

Fáze 2 – pozvolný, stabilní přísun koenzymu Q10
(klasická forma koenzymu Q10)
Doplněk stravy

Cena pro klubové zákazníky:
330 Kč | 60 cps

Klokan™
1+1 ZDARMA!


7 složek v 1 produktu

Unikátní a efektivní kombinace tří druhů kolagenů, vitaminu C, glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu a kyseliny hyaluronové z bezpečného přírodního zdroje pro správnou funkci tvorby vlastní lubrikace a pro výživu chrupavek.

Užívání na 4 měsíce.
A navíc velká soutěž!

Doplněk stravy

Cena pro klubové zákazníky:
299 Kč | 120 cps

Co odlišuje Barny´s od ostatních výrobců?
Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě produktů Barny´s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.
Kontaktujte nás.
800 900 077 info@barnys.cz