Když i malý pohyb bolí.

Když i malý pohyb bolí.

5/1 2017

Postupující věk a bolest kloubů byly ještě v nedávné minulosti spojené nádoby. V dnešní době se zdá, že zdravotní problémy s klouby postihují čím dál častěji mladší a mladší generace.

Co se to tedy děje?  

Bohužel  člověk rychleji mění své chování a způsob života než svoji DNA. Člověk byl ale zrozen k pohybu! Může se  to zdát jako klišé, protože o pohybu se  píše a mluví  často, ale i to,  zdá se není dost.  Přirozený pohyb a manuální práce se z našeho života rychle vytrácejí a přirozený pohyb nikdy nemůže nahradit občasná návštěva fitcentra anebo víkendové projížďky na kole.  Doba kamenná zde už byla, také železná i bronzová.  Napadá mě, že až  příští generace budou hledat vhodný název  pro  naši dobu, přijde jim na mysl doba líná.

Může pomoci široký sortiment přípravků na klouby v lékárnách?

Ano i ne.  Pohled z  profesního hlediska nepříjemně překvapuje. Inovaci nahradila reklama. Reklama je nadsázka, ale jsou lidé, kteří reklamě důvěřují více než by měli  a  potom není divu, že bývají často zklamáni, protože  ani po mnoha využívaných  baleních  kloubních přípravků neběhají  jako koza po horách.  Škoda, ale zázraky se většinou  nedějí.  Přibývají tedy značky i výrobci,  nové  složení a nové látky však  nikoliv.  V praxi v  lékárnách najdeme na klouby 100x to samé tedy glukosamin sulfát, kolagen,  MSM. Jediné co tyto produkty od sebe odlišuje je jiný název. Kdyby na trhu dostupné přípravky  na klouby byly tak účinné jak slibují, tak  by tyto řádky nemohly být ani napsány, protože  problémy s klouby by už dávno byly minulostí. 

A co Barnys Celadrin ten je zcela jiný....?

Ani Celadrin nezbaví zdaleka všechny  z nás problémů s pohybovým aparátem. Na druhou stranu  Celadrin toho při vší skromnosti umí opravdu hodně  a právě proto je na rozdíl od jiných  značek kloubních přípravků  uznávaný po celém světě. Důkazem je prestižní partnerství s FIMS ( Mezinárodní federací odborníků při Mezinárodním olympijském výboru). Celadrin neobsahuje žádnou už ze zmiňovaných látek jako je např. kolagen nebo glukosamin sulfát. Celadrin obsahuje patentovanou látku Celadrin - nic víc nic méně.  

Je Celadrin zlomový objev?

Na zlomový objev v kategorii přípravků na klouby si lidstvo bude muset ještě asi počkat a možná i déle než bychom si přáli.  Celadrin je však zcela jistě důležitý objev. Vědci totiž před časem objevili, že u myší určitého laboratorního kmene nebyli schopni v kloubech uměle vyvolat zánět, tedy příčinu bolesti kloubů a divili se proč tomu tak je.

Později však zjistili, že organizmus těchto myší si vyrábí Celadrin sám, přesněji, že ve zvýšené míře produkuje kyselinu myristolejovou, která velmi účinně chrání myší klouby i před přímým zásahem vědeckého týmu, tedy snahou  vyvolat u těchto myší zánětlivé onemocnění kloubů - osteoartrózu.

Od tohoto náhodného  objevu v devadesátých letech, pak  vedla ještě dlouhá cesta k tomu, než celý postup výroby byl patentován  a než zákazníkům z celého světa byl představen Celadrin tak jak ho známe dnes.

Více informací najdete na zahraničních i českých webech stačí jen zadat slůvko Celadrin.


Váš Barny.

Venku to už začíná hrát všemi barvami, teplé letní večery nás pomalu opouští a nám se pod kůži dostává podzimní ochlazení. Je proto potřeba se na něj pořádně připravit, ať nás neskolí rýmička či první nachlazení.
10/10 2018
Ať nás podzim nepřekvapí
Děti jsou tvorové nesmírně vnímaví a jakákoli změna v jejich okolí může mít neblahý vliv na jejich dětskou psychiku, potažmo vyvolat problémy s usínáním.
10/10 2018
Pro klidné noci dětí i jejich maminek
Když dojde na kritiku doplňků stravy, je jim vyčítáno, že se tváří jako léky. Myslím si, že v Barny´s a zřejmě i jinde toto neplatí.
5/1 2017
Pro zákazníka je těžké vyznat se v doplňcích stravy