Existuje jen jeden zdroj nemocí

Existuje jen jeden zdroj nemocí

5/1 2017

Náš stvořitel neponechal nic náhodě. Lidský organizmus má dokonalý imunitní systém a obrovskou schopnost se léčit sám. K tomu mu stačí vytvořit podmínky. Existuje jen jeden zdroj nemocí, a to je stres, protože jen stres dokáže vypnout, anebo oslabit jinak dokonalou obranyschopnost člověka. Jinak řečeno zvládnutím stresu dokážete mít kvalitní kontrolu nad svým zdravotním stavem.

Měli bychom si tedy položit základní otázku. Co je stres, co ho způsobuje a jak se ho zbavit?

Co je stres? Účty, upomínky, které objevíte ve schránce, obavy z budoucnosti, bezohlední řidiči, hádky doma nebo v zaměstnání? Všechno to a mnohem více můžeme nazvat každodenními stresory. Den po dni stoupá napětí, které přechází do fyziologického stavu, který nazýváme stres. Cítíme se podrážděni, unaveni, jakoby přiotráveni. Tělesné filtry, tedy játra a ledviny, vlivem napětí tuhnou a jsou méně výkonné a funkční. Netrvá dlouho a celý systém se porouchá, vždyť není možné neustále šlapat na pedál plynu bez toho, aby se nedostavil kolaps. Stres poruší rovnováhu v těle. A základem zdraví je přeci vyváženost. Na rovnováze v těle je založena i tradiční čínská medicína.

Popsal jsem tedy stres, který sám o sobě není nemoc, ale spíše nedostatek energie a zdroj nebo spouštěč mnoha nemocí, včetně nespavosti a únavy. Jak se tedy stresu zbavit? Lidé, kteří žijí intenzivněji v duševním nikoli materiálním prostoru, jsou vůči každodennímu stresu mnohem více odolní, avšak zdaleka ne každý věří v Boha. Ostatním lidem a ne jenom jim mohu doporučit pravidelnou fyzickou aktivitu, anebo jen vyvětrat si v přírodě hlavu. Pobyt na čerstvém vzduchu okysličí mozek i tělo a nabije vás energií. Problémy se zdají být menší a celá centrální nervová soustava se zklidní, dochází k potřebnému uvolnění a relaxaci.

A potom je tu úžasně fungující přípravek HypnoX Pro Dobrý den, které mu jsem začal nově říkat Stress Manager. Kombinovat HypnoX Pro Dobrý den a pohyb v přírodě se zdá být naprosto ideální kombinace jak zatočit s každodenní porcí stresu.

Barny´s HypnoX Pro dobrý den zbavuje lidi stresu spolehlivě, bez návyku, bez ospalosti a právě naopak tento přípravek pomůže, i při tak stresujících situacích jako jsou například zkoušky, zachovat si chladnou hlavu a mnohem lépe se soustředit. Je to tím, že zvyšuje odolnost a toleranci vůči stresu.

Z tohoto pohledu považujeme Barny´s HypnoX Pro Dobrý Den za nejpřínosnější přípravek, který si vůbec lze koupit.

Zbývá snad jen dodat, že účinná látka Lactium, obsažená v přípravku, je klinicky testovaná s každou výrobní šarží, je bezpečnější než většina potravin na trhu a proto je označena mezinárodní známkou naprosté bezpečnosti GRAS. V Paříži vyhrála bronzovou medaili v soutěži o nejlepší inovaci (HIE-Paříž 2004).

Z tohoto důvodu doporučuji svému kamarádovi Honzovi Rosákovi, ale také vám vážení čtenáři, Barny´s HypnoX Pro Dobrý den (Stress Manager) jako rychlou pomoc pro podporu zdraví, vyšší koncentraci, harmonizaci mysli a zvýšenou odolnost vůči stresu.

Pravidelný pohyb je přirozenou součástí našeho života a příznivě ovlivňuje naše zdraví. Správná pohybová aktivita reguluje sled fyziologických pochodů v organismu, včetně správné činnosti imunitního systému a má tak zásadní vliv na celkové zdraví.
14/5 2020
První volba pro klouby s komplexní výživou pro dosažení vyššího efektu!
Děti jsou tvorové nesmírně vnímaví a jakákoli změna v jejich okolí může mít neblahý vliv na jejich dětskou psychiku, potažmo vyvolat problémy s usínáním.
10/10 2018
Pro klidné noci dětí i jejich maminek
Když dojde na kritiku doplňků stravy, je jim vyčítáno, že se tváří jako léky. Myslím si, že v Barny´s a zřejmě i jinde toto neplatí.
5/1 2017
Pro zákazníka je těžké vyznat se v doplňcích stravy