První volba pro klouby s komplexní výživou pro dosažení vyššího efektu!

První volba pro klouby s komplexní výživou pro dosažení vyššího efektu!

14/5 2020

Pravidelný pohyb je přirozenou součástí našeho života a příznivě ovlivňuje naše zdraví. Správná pohybová aktivita reguluje sled fyziologických pochodů v organismu, včetně správné činnosti imunitního systému a má tak zásadní vliv na celkové zdraví.

Naše klouby musí v průběhu zátěže čelit různým tlakům, nárazům, externím vlivům. Měli by však současně zůstat pružné a ohebné. Proto se je snažíme posilovat. Často volíme přijatelnou variantu z hlediska fyzické zdatnosti a hledáme pro ně vhodnou výživu.

Na trhu narážíme na spoustu produktů kloubní výživy, buď jedno- nebo vícesložkových. Záleží však na našem organismu, jak je příjme, v jakém procentu je vstřebá nebo vyloučí. Nějakou dobu naše klouby vydrží fungovat bez problémů. V případech, kdy se rozhodneme začít s aktivním životem, sportem, vykonáváme těžkou fyzickou práci nebo patříme mezi profesionální sportovce a v případě, že už nejsme nejmladší, klademe si mnohokrát otázku: „Který produkt je pro mě nejvhodnější“?

Představujeme vám nejsilnější kombinací produktů z naší rady pro kloubní výživu TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ CELADRIN™ EXTRA SILNÝ.

Prvním produktem ze známé dvojky je známý Celadrin™ Extra Silný, doplněk stravy, který obsahuje inovativní revoluční komplex rostlinných esterifikovaných mastných kyselin (EFAC) obohacený o vitamin C. Esterifikované mastné kyseliny fungují na zcela odlišném principu než chondroprotektiva. Působí přímo v chrupavce a v buňkách cílových tkání jako lubrikant. Efekt působení doplňku stravy Celadrin™ extra silný je patrný dříve, již za několik dní od začátku užívání. Ve formě rychleji vstřebatelných kapslí se z trávicího traktu účinněji vstřebává a snadněji tak působí v buňkách cílových tkání. Účinkuje rychleji než tabletové formy produktů kloubní výživy. Podporuje transport a napomáhá zabudování dalších chondroprotektivních látek.

Celadrin sám o sobě tolik nevyživuje, proto je vhodné ho kombinovat s další výživou s obsahem chondroprotektivních látek a tím je Triple blend extra silný v práškové formě.

Výjimečnost doplňku stravy Triple blend extra silný je v technologii zpracování, kvalitě použitých surovin v optimálním množství a v kombinačním poměru jednotlivých látek. Triple blend extra silný obsahuje klasické chondroprotektivní látky jako jsou glukosamin sulfát, chondroitin sulfát. Dále obsahuje organickou sloučeninu síry methylsulfonylmethan (MSM) a značkové kolageny z bezpečného přírodního zdroje. Chondroprotektivní látky společně s kolagenem tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky. Chrupavka je pojivová tkáň složená z chondrocytů a mezibuněčné hmoty. Tato hmota je tvořena kolagenem typu II, proteoglykany a glykoproteiny. Nejrozšířenějším typem chrupavky je hyalinní, nacházející se ve větších kloubech a v kloubech dlouhých kostí.

Je všeobecně známo, že kolagen je součástí struktur jako jsou šlachy, chrupavky, vazivové chrupavky, kosti či kůže a má schopnost udržovat je v kondici. Přítomnost kolagenu je potřebná pro pevnost a pružnost celého našeho těla. Rozeznáváme 2 základní typy kolagenu. Kolagen typu I.  tvoří krátká vlákna, vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivová chrupavka. Dále se vyskytuje v kostech a pokožce. Kolagen typu I. je odolný v tahu. Kolagen typu II. se vyskytuje ve formě fibril (tenkých vláken) a je součástí hyalinní a elastické chrupavky. Udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci.

Vlivem času a působením vnějších vlivů kolagenu v organismu ubývá. Kolagen se může v organismu syntetizovat z aminokyselin prolinu a lysinu pomocí hydroxylace. Aby reakce proběhla úspěšně za pomoci speciálních enzymů, vyžadují ke své činností vitamin C. Bez dostatečné přítomnosti vitamínu C je syntéza kolagenu snížená. Proto ve všech kvalitních doplňcích stravy kloubní výživy tento důležitý vitamin nesmí chybět.

Vitamin C ve formě NUTRA-C™ představuje nekyselou formu, obsahující metabolity vitaminu C. Vitamin C je nezbytný pro normální syntézu kolagenu a přirozenou funkci chrupavek, kostí a kůže. Tyto metabolity vitaminu C se vyznačují vyšší biologickou dostupností, absencí trávicích obtíží po konzumaci, lepší retenci v těle a tím pádem vyšší využitelností. Jako zdroj vitaminu C poskytují silnou imunitní podporu organismu.

Benefitem tohoto doplňku stravy je, že neobsahuje umělé barviva ani konzervační látky.

Osvědčenou kombinaci TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ CELADRIN™ EXTRA SILNÝ doporučujeme:

- všem generacím, rekreačním i profesionálním sportovcům
- osobám se známkami opotřebování pohybového aparátu v důsledku stáří
- osobám fyzicky těžko pracujícím
- pro zotavení po úrazech
- všem, kteří potřebují mimo jiné doplnit vitamin C pro normální tvorbu kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí

Náš tip: Pro ještě vyšší efekt doporučujeme Celadrin forte mast k mazání pokožky v oblasti kloubů a svalů.

Pravidelný pohyb je přirozenou součástí našeho života a příznivě ovlivňuje naše zdraví. Správná pohybová aktivita reguluje sled fyziologických pochodů v organismu, včetně správné činnosti imunitního systému a má tak zásadní vliv na celkové zdraví.
14/5 2020
První volba pro klouby s komplexní výživou pro dosažení vyššího efektu!
Děti jsou tvorové nesmírně vnímaví a jakákoli změna v jejich okolí může mít neblahý vliv na jejich dětskou psychiku, potažmo vyvolat problémy s usínáním.
10/10 2018
Pro klidné noci dětí i jejich maminek
Když dojde na kritiku doplňků stravy, je jim vyčítáno, že se tváří jako léky. Myslím si, že v Barny´s a zřejmě i jinde toto neplatí.
5/1 2017
Pro zákazníka je těžké vyznat se v doplňcích stravy