Barny's TRIPLE blend Extra Silný

Doplněk stravy v prášku s aroma
a se sladidlem z rostliny stévie.

TRIPLE blend EXTRA SILNÝ 700 g

TRIPLE blend EXTRA SILNÝ 700 g

Nový, vylepšený. Skvělá chuť, vysoká rozpustnost.

Podívejte se na krátký film z výroby:

VIDEO

Premiový produkt pro lidské klouby.

Složení obohaceno o patentované kolageny.

Pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby!

Velmi vhodné i pro dlouhodobé podávání, pro sportovce, těžce fyzicky pracující a pro osoby s nadměrně zatěžovanými klouby (nadváhou a pod). 

700 g – balení na 5 měsíců. 

Cena za denní doporučenou dávku: 7,26 Kč

V nabídce také 200 g - balení na 6 týdnů.

Vhodné pro celiaky – bez lepku

Výsledky měření

Výsledky kontroly SZPI

Certifikát bezpečnosti (PDF, 741 kB)

1 129 Kč s DPH

Cena KLUB: 1 077 Kč ?

- +

Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby značky Barny´s. 

Pětihvězdičkový produkt pro klouby Barny´s ve spolupráci s ALAVIS™ (přípravky pro klouby a chrupavky koní).

Můžete se na nás spolehnout. Známe jen jeden standard kvality – ten nejvyšší.

Každá šarže tohoto doplňku stravy je testovaná na obsah účinných látek v souladu s EU Pharmacopoeia ve dvou na sebe nezávislých evropských laboratořích. Teprve na základě tohoto měření je produkt uvolněn do prodeje. 

Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek, glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů v nejvyšší kvalitě zn. COLLYSS™ a zn. CARTIDYSS™, a vitamin C ve formě NUTRA-C™.

Látky obsažené v doplňku stravy Barny´s TRIPLE Blend EXTRA SILNÝ – glukosaminsulfát, chondroitinsulfát a kolagen typu II tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vazů a šlach, MSM je organická sloučenina síry.

MSM Lignisul®: často nazývaný jako zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek. 

Glukosaminsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. 

Chondroitinsulfát: přirozená a nezbytná součást kloubní chrupavky. 

Kolagen typ I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn. COLLYSS™. 

Kolagen typ II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. CARTIDYSS™.

Vitamin C NUTRA-C™: přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. Jedná se o nekyselou značkovou formu vitaminu C, obsahující jeho metabolity. Působí mírně na žaludek, takže je vhodná i pro citlivé osoby. Jde o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se vyznačuje rychlou absorpcí, lepším udržením v organismu, nižší ztrátou močí a absencí trávicích potíží po konzumaci. Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

Pro zachování kvality produktu nejsou přidávána žádná barviva. 

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Rado | 2018-11-25 10:10:23

kupil som si Triple Blend Extra Silný 700 g,
1/ v navode na webe www.barnys.cz/cs/klouby-a-kosti/3-barny-s-triple-blend-extra-silny uvadzate davkovanie 1 odmerka do 200 ml vody, na samotnom baleni vyrobku v ceskej nalepke uvadzate 1 odmerku do 100 ml vody, a v slovenskej nalepke 1/2 odmerky do 100 ml vody s upozornenim, ze tato davka nesmie byt prevysena. Tak ake je vlastne spravne davkovanie ?
1 alebo 1/2 odmerky ???

2/ moze sa preparat rozpustit aj vo vriacej vode (99 st.C), neznehodnoti horuca voda ucinne latky?

Barny's

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Doplněk stravy Barny´s Triple Blend Extra Silný se prodává v České republice i na Slovensku. Na území České republiky platí dávkování pro české občany dle české legislativy a na Slovensku platí snížené dávkování určené Úradom veřejného zdravotníctva Slovenskej republiky, tak jak je uvedeno na slovenských oficiálních stránkách.

Dávkování je určené pro zdravého člověka o hmotnosti 45-75 kg tělesné hmotnosti, je možné užít jednu dávku naráz nebo půl dávky ráno a půl večer nejlépe po jídle, kvůli účinku a zamezení případnému nadýmání. Běžná sklenice má cca 200 – 250 ml vody, vodou se v návodu rozumí chladná voda nebo voda s pokojovou teplotou. Rozmíchání v horké vodě kvůli obsahu síry nedoporučujeme, občasné promíchání lžičkou ve vodě po dobu 3 – 5 minut stačí k úplnému rozpuštění. Na dně může zůstat slabý zákal způsobený přírodním původem glukosaminsulfátu z korýšů, což je přirozené.
Prášek též obsahuje pektin přírodního původu z jablek pro zlepšení vůně a chutě, ten může zpočátku bobtnáním tvořit malé, téměř neviditelné a poloprůhledné šupinky, časem úplně nasají vodu, nabobtnají a nejsou v nápoji znatelné. Pokud předčasně vypijete úplně nerozpuštěný pektin, ničemu to nevadí, je to jako jíst gumové medvídky nebo pít pomerančový džus s přírodní dření. Jablečný pektin se též používá v potravinářském průmyslu pro zahušťování džemů a marmelád.

od Pája | 2018-11-16 18:24:39

Mám alergii na krevety. Je pro mě Triple Blend Extra Silný vhodný?

Barny's

Dobrý den,

doplněk stravy Barny´s Triple Blend Extra Silný obsahuje glukosaminsulfát z korýšů. Přestože je tato účinná látka výrobním procesem přepracována, může u citlivých osob s alergií na krevety a korýše působit nepříznivě. Z tohoto důvodu se pro alergiky a osoby s intolerancí nedoporučuje.

Tým Barny´s

od Pavel | 2018-10-13 11:46:34

Jak dlouho přetrvávají účinky po 5 ti měsíčním užívání Triple Blend Extra Silný

Barny's

Dobrý den,

u zdravého člověka může účinek trvat několik týdnů. Vzhledem k tomu, že Triple Blend Extra Silný není lék, ale doplněk stravy, můžeme doporučit dlouhodobé užívání a vyhnout se tak případnému návratu potíží.

S přáním pěkného dne
tým Barny´s

od Honza | 2018-07-30 11:58:19

Dobrý den, zakoupil jsem produkt Triple Blend a chci se zeptat, jak se dá konzumovat i jiným způsobem než je rozpouštění ve vodě, což moc nejde. I v jogurtu hrudkuje. Děkuji

Barny's

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Doplněk stravy Barny´s Triple Blend Extra Silný je prášek obsahující několik solí přírodního původu. Tudíž je způsob rozpouštění podobný jako u kuchyňské soli s tím, že doba rozpouštění běžné dávky v dostatečném množství vody je cca 2 – 5 minut při několikerém promíchání.
Nejlepší způsob je část suchého prášku z dobře uzavírané dózy odměřit odměrkou a nasypat do suché sklenice o obsahu 200 – 250 ml. Na tuto směs zprudka nalít vodu a několikrát promíchat lžičkou. Část prášku může vytvořit na hladině bublinky, které je možné rozetřít lžičkou o stěnu sklenice pro urychlení rozpouštění, ale není to nutné.
Zpravidla stačí 3 – 4 zamíchání roztoku a po cca 2 minutách, nejpozději do 5 minut je vše rozpuštěno. Na dně může zůstat malinko zákalu způsobeného přírodním původem glukosaminsulfátu z korýšů, což je přirozené.
Prášek též obsahuje pektin přírodního původu z jablek pro zlepšení vůně a chutě, ten může zpočátku bobtnáním tvořit malé téměř neviditelné a poloprůhledné šupinky, časem úplně nasají vodu, nabobtnají a nejsou v nápoji znatelné. Pokud předčasně vypijete úplně nerozpuštěný pektin, ničemu to nevadí, je to jako jíst gumové medvídky nebo pít pomerančový džus s přírodní dření. Jablečný pektin se též používá v potravinářském průmyslu pro zahušťování džemů a marmelád.
Před přidáním doplňku stravy do jogurtu je samozřejmě dobré prášek také rozpustit v dostatečném množství vody a teprve poté jej zamíchat do nejlépe ovocného jogurtu. Někteří zákazníci jej vsypávají do jogurtu bez rozpuštění.
Další způsob je rozpouštění v ovocné (pomerančové, hruškové, kompotové apod.) šťávě s dření – kde přídavek přirozeně želatinujícího pektinu jde dobře dohromady s přírodním charakterem nápoje.
V případě, že během transportu nebo prodeji přes distributora došlo k nějakému narušení nebo zvlhnutí produktu, poskytuje značka Barny´s garanci spokojenosti zákazníka a je možné tuto garanci uplatnit.

S přáním hodně zdraví

Team Barny´s

od Tomáš | 2018-03-08 13:34:03

Jaký je rozdíl mezi Barny‘s a Alavis Triple Blend Extra Silný? Může se užívat dlouhodobě nebo jsou třeba přestávky?

Barny's

Rozdíl mezi Barny’s a Alavis TB ES je následující. Barny’s Triple Blend Extra Silný je v ČR notifikován jako doplněk stravy. Dávkování je stanoveno pro člověka a vyhovuje jeho potřebám. Oproti tomu je Alavis Triple Blend Extra Silný veterinární přípravek schválený ÚSKVBL (ÚSTAV PRO STÁTNÍ KONTROLU VETERINÁRNÍCH BIOPREPARÁTŮ A LÉČIV), kde se musí prokazovat účinnost jednotlivých přípravků. Oba přípravky však vycházejí ze stejné receptury, procházejí stejnou kontrolou kvality a vstupní surovina je analyzovaná italskou univerzitou v Modeně. Alavis Triple Blend patří k nejpopulárnějším přípravkům v České republice ve veterinární oblasti. A zde také patří k nejúčinnějším přípravkům. Z toho důvodu jej používají nejprestižnější stáje jako Valencio Holčák. Alavis Triple Blend Extra Silný se u koní užívá proti bolesti, zánětu a pro komplexní výživu kloubů.

Triple Blend Extra Silný je vhodné užívat dlouhodobě. Nástup účinku chondroprotektiv obsažených v TB ES je 4-6 týdnů od začátku užívání.

stránka: 1