Barny's Sioux MSM

Doplňky stravy

SIOUX™ 600 g dárková edice

SIOUX™ 600 g dárková edice

Koňská síla pro vaše klouby!

Severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát. Obsahuje vitamin C ve formě NUTRA-CTM, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro dobrou funkci chrupavek a kostí.

DÁREK: VirusBlock™ forte!

Podívejte se na krátký film:

VIDEO

Můžete se na nás spolehnout. Známe jen jeden standard kvality – ten nejvyšší.

Rychlý a efektivní už po několika dnech. 

Výhodné balení na 6 měsíců = měsíční dávka za 123,17 Kč!

Osvědčená receptura pro klouby a celý pohybový aparát s unikátním vitaminem C ve formě NUTRA-CTM. Vhodný pro všechny generace, velmi účinný i u seniorů ve vysokém věku.

Výhodami produktu jsou vysoká a okamžitá účinnost, komfort užívání (ve vodě zcela rozpustný bílý bioaktivní prášek) a nízké náklady.

Certifikát bezpečnosti (PDF, 520 kB)

Ve spolupráci s ALAVIS™.

Balení: 600 g

Cena za denní doporučenou dávku: 3,94 Kč

739 Kč s DPH

Cena KLUB: 628 Kč ?

- +

Kombinace látky MSM Lignisul® a kolagenů v nejvyšší kvalitě zn. COLLYSS™ a zn. CARTIDYSS™ a vitaminu C ve formě NUTRA-C™.

Barny's SIOUX obsahuje:

  • ultra čistou podobu látky MSM Lignisul® (organická sloučenina síry) v koncentraci 99,5 %.
  • značkový kolagen COLLYSSTM kolagen typu I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě, vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivová chrupavka. Dále se vyskytuje i v kostech a pokožce. Kolagen typ I je odolný v tahu.
  • značkový kolagen CARTIDYSSTM kolagen typu II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě, vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky – brání její deformaci. Je součástí hyalinní a elastické chrupavky. Kolagen typ II je odolný v tlaku.
  • vitamin C ve formě NUTRA-CTM, jedná se o nekyselou značkovou formu vitaminu C, obsahující jeho metabolity. Působí mírně na žaludek, takže je vhodná i pro citlivé osoby. Jde o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se vyznačuje rychlou absorpcí, lepším udržením v organismu, nižší ztrátou močí a absencí trávicích potíží po konzumaci. Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

Užívání doplňku stravy SIOUX™ doporučujeme

  • osobám všech věkových kategorií, převážně pro populaci 50+ a seniory ve vyšším věku
  • osobám s počínajícími obtížemi pohybového aparátu
  • pro aktivní i pasivní sportovce
  • pro ženy k udržení zdravého vzhledu kůže a krásy pokožky díky obsahu vitaminu C

VirusBlock™

Barny´s VirusBlock™ forte obsahuje standardizované rostlinné extrakty ženšenu, aloe a kozince doplněné o vitamin C a zinek, které podporují dobrou funkci  imunitního systému. Tato výjimečná kombinace podporuje nastartování imunitního systému při prvních náznacích jeho oslabení. 

Ve většině případů stačí užívat pouhých 5 dnů.

Užívání produktu VirusBlock™ forte doporučujeme pro rychlé nastartování normální funkce imunitního systému.

Ženšen  patří  mezi tzv.  adaptogeny,  rostlinné látky,  které  působí pozitivně na odolnost organismu vůči stresu, pomáhají tělu adaptovat  se na náročné situace a změněné podmínky. Nejúčinnější látky v ženšenu jsou tzv. ginsenosidy, patří mezi nejprobádanější látky rostlinného původu vůbec. 

Kozinec patří rovněž mezi adaptogeny  - obsažené polysacharidy podporují přirozenou obranyschopnost organismu.

Vitamin C je důležitou látkou pro dobrou funkci imunitního systému zejména díky svým antioxidačním účinkům.

Přítomnost zinku v organizmu je nezbytnou podmínkou pro normální fungování řady enzymatických procesů a imunitního systému. Zinek hraje v organismu významnou roli katalyzátoru, je nezbytný pro buněčné dělení, urychluje chemické  pochody  a napomáhá přirozené imunitě i v oblasti nosohltanu. 

Surovina Certified Plus® Aloe vera se vyrábí speciální patentovanou technologií Qmatrix® z vnitřní části listů Aloe barbadensis Miller (syn. Aloe vera Linne). Obsahuje standardizovanou kvalitu účinných látek - výrobce deklaruje minimálně  10%  obsah polysacharidů. Vysoké procento obsažených polysacharidů má podobný účinek na imunitu jako  účinné  látky  ženšenu  a  jejich působení  se  vzájemně vhodně doplňuje. Aloe vera zvyšuje absorpci vit. C až o 200 % a prodlužuje jeho účinek v organismu. 

ACTIValoe® je ochranná známka největšího světového výrobce Aloe vera - Aloecorp Inc, USA, jehož aloe je certifikována Mezinárodní vědeckou radou pro aloe (IASC). Surovina ACTIValoe® je ekologicky pěstovaná a zpracovaná technologií Qmatrix®.