Kloubní Supermix

Doplněk stravy

Kloubní SuperMIX 60 tablet

Kloubní SuperMIX 60 tablet

Rozbouřené klouby zklidní jen sofistikované složení, kde se moderní věda spojila s tradiční čínskou medicínou. To je kombinace glukosaminsulfátu, MSM a extraktu z rostlin hojně používaných v tradiční čínské medicíně.

BALENÍ: 60 tablet

Cena za denní doporučenou dávku (2 tablety): 12,43 Kč

373 Kč s DPH

Cena KLUB: 317 Kč ?

- +

Představujeme unikátní komplexní produkt od týmu kanadských nutričních specialistů. Glukosaminsulfát a kolagen (typ II) jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. Rostlinné extrakty s odkazem na historické užívání v lidovém léčitelství zvyšují komplexní efekt produktu.

Složení Kloubního SuperMIXu je bohaté, promyšlené, využívající zkušenosti tradiční čínské medicíny a mohlo vzniknout jen v týmu kanadských specialistů. Proč? Protože v Kanadě existuje na zdraví ještě jiný pohled, a to je tradiční čínská medicína, která je nedílnou a státem placenou součástí zdravotní péče.

ZDROJ VITAMINU C.

Doplněk stravy s obsahem vitaminu C doporučujeme užívat:

  • zdravé populaci, osobám se zvýšenou potřebou příjmu glukosaminsulfátu, kolagenu a vitaminu C pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Dotazy

Váš dotaz byl odeslán.
Položit dotaz
Skrýt formulář
Captcha

od Zuzana | 2018-03-02 13:39:55

Stačí užívat Kloubní SuperMIX samostatně nebo je vhodné užívat současně jiný doplněk stravy? Při jakých potížích doporučujete užívat Kloubní SuperMIX?

Barny's

Kloubní SuperMIX je plnohodnotný doplněk stravy, který obsahuje velmi kvalitní složení, a to doporučenou dávku glukosaminsulfátu a navíc extrakty z bylin, které jsou obecně doporučovány při dysfunkci kloubů a snížené pohyblivosti.

stránka: 1